2022-10-02

TURNIEJ SUPER TIE BREAK 1.10.2022

...
W  sobotę 1.10.2022 odbył się turniej w formule SUPER TIE BREAK  kończący sezon 2022. Do zawodów zgłosiło się 10 osób, którzy zostali podzieleni na dwie grupy po 5 os. Tradycyjnie atmosfera była dobra i pogoda dopisała. A o dobre samopoczucie zadbał organizator Dariusz Rudnicki, który zapewnił ciekawy poczęstunek na te zawody :)
Po ciekawej fazie grupowej w półfinałach spotkali się :
Krzysztof Maćków - Michał Malczewski oraz Dariusz Rudnicki - Tadeusz Bicz .
Do dużej niespodzianki doszło w pierwszym meczu, gdzie faworyzowany PREZES uległ Michałowi 10-4 10-7!
W drugim półfinale też pachniało sesnsacją po pierwszym secie wygranym przez Tadeusza Bicza 12-10 i 7-7 w drugim secie lecz Darek wytrzyamał presję i ostatecznie wygrał do 7 i do 2 i cały mecz 2-1.
W meczu o 3 miejsce pewnie wygrał Krzysztof 2-0 z Tadeuszem.
Najwięcej emocji jednak dostarczył wszystkim finał a nic na to nie wskazywało po łatwym zwycięstwie Darka w grupie z Michałem 2-0 (10-2,10-6). Cały mecz to była walka punkt za punkt, pierwszy set zakończył się wynikiem 13-11 dla Darka, który obronił piłkę setową przy stanie 11-10 dla Michała. W drugim secie walka była również do ostatniej piłki i ostatecznie wygrał Darek 11-9 i cały turniej ! GRATULUJEMY !
W meczu o 5 miejsce również nie zabrakło emocji powracający do tenisa po wielomiesięcznej przerwie Marek Sturlis bliski był ogrania Wojtka Borkowskiego lecz ostatecznie uległ mu 2-1 w setach.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne turnieje ale to już w sezonie 2023. Do zobaczenia na kortach KTF !