Najdłuższy mecz

...

W ubiegłą sobotę 22.06.2019r. odbył się turniej o puchar Burmistrza Oławy. W finale zwyciężył Patryk pokonując zdecydowanie Andrzeja Bielę 2:1.
Udział wzięło prawie 30 zawodników. W dalszym ciągu pauzował kontuzjowany Maciej Stelmaszek. Do ciekawego spotkania doszło w pierwszej fazie turnieju, gdzie Michał Malczewski (zawodnik naszej ligi) rywalizował z przyjezdnym Krzysztofem (na zdjęciu tytułowym z prawej). Rozegrali jeden z najdłuższych pojedynków  w historii klubu 2 godziny 55 minut 9 sekund. Michał na swoim smartwatchu odnotował 719 uderzeń, spalił 2673 kcl a najwyższe tętno miał 175. Pojedynek był nie tylko długi ale również bardzo zacięty.

W pierwszym secie było 6:1 dla Krzysztofa. W drugim secie tiebreak 7:6 dla Michała. W trzecim wygrywa ostatecznie nasz zawodnik Michał Malczewski wynikiem 6:4.