Czołówka ligi po przetasowaniach

...
W I grupie ligi singlowej odnotowaliśmy następujące ciekawostki. Maciej Stelmaszek z kontuzjowanym kolanem odpuścił całą rundę oddając wszystkim walkovera.
Biela i Pająk pozostają w grupie I, do czego  już zdążyliśmy się przyzwyczaić. W walce o pozostanie w grupie I Maćków rywalizował z Grzegorzkiem. Mecz był niezwykle wyrównany. Maćków prowadził w pierwszym secie 4:1, następnie 5:2, ale opadł z sił, spóźniał uderzenie i ostatecznie przegrał 5:7. Wygranie pierwszego seta, gwarantowało już Grzegorzkowi awans, czyli pozostanie w grupie I. Rewelacyjnie wręcz grający Kordasiewicz przebojem wchodzi do grupy I. Jesteśmy ciekawi, czy będzie w stanie stawić czoła najlepszym zawodnikom w lidze i utrzymać się, choćby przez jakiś czas. Jako piąty do I grupy wchodzi Łabowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Kontuzjowany lider ligowy Stelmaszek, poraz pierwszy od długiego czasu zagra w  II grupie, dając szansę rywalizacji innym.